Dana 9. studenog 2025. godine, u Zagrebu je održan 29. Međunarodni Judo Kup Maksimir, jedno od najvećih i najprestižnijih judo natjecanja u regiji. Na ovom prestižnom natjecanju sudjelovalo je preko 750 judaša iz čak 7 zemalja: Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Češke, Austrije, Njemačke, Slovenije i Ukrajine. Judo klub Judokan Požega imao je svoja 4 predstavnika na ovom natjecanju.
U kategoriji U10, Marta Komušanac osvojila je zlatnu medalju, dok je Naomi Crnković osvojila brončanu medalju.
U kategoriji U12, Marta Komušanac osvojila je srebrnu medalju, dok je Mateo Horvatović bez postolja.
U kategoriji U14, Mateo Crnković osvojio je brončanu medalju.
Ovim rezultatima, judo klub Judokan Požega potvrdio je svoju kvalitetu i tradiciju u judo sportu. Čestitamo našim mladim judašima i treneru Dani Milobari na uspješnom nastupu i želimo im puno sreće u daljnjoj karijeri!
Tekst i foto: Davor Chuze






























