Požeški judaši Judokana donijeli kući nekoliko medalja s Međunarodnog Kupa Maksimira

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Dana 9. studenog 2025. godine, u Zagrebu je održan 29. Međunarodni Judo Kup Maksimir, jedno od najvećih i najprestižnijih judo natjecanja u regiji. Na ovom prestižnom natjecanju sudjelovalo je preko 750 judaša iz čak 7 zemalja: Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Češke, Austrije, Njemačke, Slovenije i Ukrajine. Judo klub Judokan Požega imao je svoja 4 predstavnika na ovom natjecanju. 

U kategoriji U10, Marta Komušanac osvojila je zlatnu medalju, dok je Naomi Crnković osvojila brončanu medalju. 

U kategoriji U12, Marta Komušanac osvojila je srebrnu medalju, dok je Mateo Horvatović bez postolja. 

U kategoriji U14, Mateo Crnković osvojio je brončanu medalju.

Ovim rezultatima, judo klub Judokan Požega potvrdio je svoju kvalitetu i tradiciju u judo sportu. Čestitamo našim mladim judašima i treneru Dani Milobari na uspješnom nastupu i želimo im puno sreće u daljnjoj karijeri!

Tekst i foto: Davor Chuze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)