Turnir Grada Požege u badmintonu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Badminton klub Požega je organizirao badminton turnir za seniore takmičare  u dvorani Sokol. Badminton turnir je organiziran u parovima za članove kluba. 

Prvo mjesto je osvojio Albert Ninčević i Ratmir Čajka.
Drugo mjesto osvojili su Mišo Budimir i Goran Bartošek.
Treće mjesto su osvojli Majin Željko i Majin Mihaela.
Četvrto mjesto su osvojil Zanetti Marin i Zlatko Paponja.
Peto mjesto su osvojili Mario Ludvig i Paponja Zlatko.

U organizaciji Badminton kluba Požega održati će se turnir Prvenstvo Slavonije i Baranje u parovina i pojedinačno u muškoj i ženskoj konkurenciji u dvorani Tomislav Pirc u Požegi u šestom mjesecu ove godine.  Badminton klub Požega se zahvaljuje gradu Požegi i Požeškom sportskom savezu što nam osigurava dvoranu Sokol za trening i takmičenje.
Škola badmintona za djevojčice i dječake se održava u dvorani Sokol. Reketi, loptice i trener su osigurani od Badminton kluba Požega.
Sve informacije mogu se dobiti na mob 098 667 403
Badminton klub Požega

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)