U Biskupskom domu u Požegi biskup Ivo Martinović primio je 9. travnja 2026. Josipa Stjepanovića, načelnika Općine Dežanovac. U pratnji načelnika susretu su nazočili i zamjenica načelnika Kristina Kubišta, pročelnica Ljubica Ilinović, predsjednik Općinskog vijeća Ivan Dubravac te Đuro Cvitić, župnik u Dežanovcu i Uljaniku.
Biskup i načelnik razmijenili su mišljenja o pitanjima od značaja za lokalnu zajednicu. Razgovor je obuhvatio različite teme, uključujući društveni razvoj te suradnju Biskupije i općinskih institucija. Sugovornici su istaknuli važnost dijaloga i međusobnog razumijevanja u djelovanju na dobrobit građana. Također je bilo riječi o različitim društvenim inicijativama i projektima od općeg interesa, kao i o skorašnjem Susretu hrvatske katoličke mladeži koji će se održati 2. i 3. svibnja u Požeškoj biskupiji.



























