“Vau-Mijau buvljak” u Požegi: Kupnjom second-hand stvari pomoći će napuštenim životinjama

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


U petak, 23. svibnja, u požeškoj pješačkoj zoni održat će se humanitarni „Vau-Mijau buvljak“, događaj posvećen pomoći životinjama i promicanju udomljavanja te brige o napuštenim psima i mačkama. Program traje od 9 do 12 sati, a posjetitelji će imati priliku kupiti razne second-hand predmete i pritom podržati rad udruge za zaštitu životinja „Sirius“.

Organizatori događaja su Srednja škola Pakrac i Udruga za zaštitu životinja „Sirius“, koji zajedničkim snagama žele potaknuti građane na humanost, solidarnost i odgovorno ponašanje prema životinjama.

Sav prihod prikupljen tijekom buvljaka namijenjen je pomoći šapicama kojima je potrebna hrana, liječenje i siguran smještaj. Organizatori pozivaju sve građane da svojim dolaskom podrže ovu lijepu inicijativu, pronađu nešto zanimljivo za sebe i učine dobro djelo.

Poruka događaja je jasna: „Kupi second-hand i pomozi šapicama!“

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)