Slavonija se budi: Održan međužupanijski sastanak DOMiNO-a kod Požege

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Nadomak Požege održan je međužupanijski sastanak stranke DOMiNO na kojem su se okupili predstavnici i članovi iz četiri slavonske županije s ciljem daljnjeg jačanja stranačke organizacije i koordinacije rada na terenu.

Sastanak je organizirao dr.sc. Goran Ribičić, vijećnik Gradske skupštine Grada Požege, koji aktivno radi na povezivanju stranačkih ogranaka i jačanju suradnje među članstvom.

Na sastanku su sudjelovali Branka Lozo, potpredsjednica stranke DOMiNO, Ivica Hodić, županijski koordinator i povjerenik za Grad Osijek, Ivan Škaro, županijski vijećnik Osječko-baranjske županije te Vinko Matozan, predsjednik podružnice Grada Đakova.

Sudionici su raspravljali o položaju Slavonije, potrebi snažnijeg političkog djelovanja na desnom političkom spektru te daljnjem širenju i jačanju stranačkih ogranaka na području Slavonije. Potpredsjednica stranke Branka Lozo zahvalila je članovima i suradnicima na predanom radu, istaknuvši važnost okupljanja, rasta članstva i promicanja suverenističkih i izvorno hrvatskih političkih vrijednosti.

Iz stranke poručuju kako Slavonija ne smije ostati po strani te da će nastaviti aktivno djelovati na terenu kako bi odgovorili na izazove s kojima se regija suočava.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)