Biskup Martinović primio provincijalnu poglavaricu Sestara milosrdnica

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


U Biskupskom domu u Požegi, 12. ožujka 2025. biskup Ivo Martinović primio je u službeni posjet s. Barbaru Vručinu, provincijalnu poglavaricu sestara milosrdnica Provincije Bezgrješnog začeća BDM u Zagrebu, u pratnji provincijalne ekonome s. Monike Kolić. Razgovarali su o poslanju sestara milosrdnica u požeškom samostanu i njihovu sudjelovanju u pastoralu Požeške biskupije. Posebnu pozornost posvetili su nastavku djelovanja Samostana u biskupijskoj kući u Požegi, u kojoj je do 2020. godine djelovao Caritas Požeške biskupije.

I ovom prilikom biskup Ivo zahvalio je provincijalnoj poglavarici za požrtvovnost kojom sestre njezine Provincije djeluju na nekoliko pastoralnih područja požeške mjesne Crkve.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)