[FOTO] Posjet korisnicima projekta “Zaželi – za bolje sutra III” povodom Dana starijih osoba

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Zajedno s voditeljicom projekta “Zaželi – za bolje sutra III”, Anamarijom Ketović, obišli smoo 25 korisnika projekta u samom Kutjevu i svim naseljima koja pripadaju Gradu Kutjevu, povodom Međunarodnog dana starijih osoba, koji se obilježava 1. listopada – prenosi Kutjevački.hr

Naš dolazak i mali znak pažnje iznenadili su ih i jako razveselili. Kod svakoga smo osjetili toplinu doma, iskrenu dobrodošlicu i radost što smo se našli na razgovoru. Neki od njih žive dosta teško i baš zato nam je bilo posebno drago vidjeti da se iskreni osmijeh i pokoja suza nisu mogli sakriti – to nam je najveća potvrda da smo im uljepšali dan.

Iako godine nose svoje, većina njih i dalje zrači pozitivnom energijom i životnom snagom koja nam svima može biti primjer.

Male stvari ponekad zaista znače najviše.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)