Pioniri Slavonije pobijedili Hajduk u Pakracu i osvojili Županijski nogometni kup

PAKRAC  – Pioniri požeške Slavonije jučer su u finalu Županijskog nogometnog kupapobijedili Hajduk na Gradskom stadionu u Pakracu rezultatom 0:2 (0:2). Pogotke su postigli napadač Mihael Kapraljević u 5. minuti i veznjak Drago Marković u 30. minuti iz kaznenog udarca – prenosi Požeški športski savez.

Igrači trenera Nevia Berdija tako će nastaviti natjecanje u Hrvatskom nogometnom kupuna nivou regije, a protivnik im još nije poznat.

Na igralištu NK Požega, na Sportsko – rekreacijskom centru danas s početkom u 16,30 sati odigrat će se finale Županijskog kupa za juniore u kojem se sastaju Slavonijai Slavija (Pleternica).

Finale kadetskog kupa igrat će se u četvrtak, 21. rujna s početkom u 16,30 sati na Stadionu “”Stjepan Zdenko Šivo” uPleternici, a sastaju se domaća Slavija iSlavonija.