Pobjeda Ovčara, bez pobjednika u Kutjevu, poraz Graševine

Naše tri ekipe odigrale su svoje utakmice ovog vikenda. Graševina je u subotu poražena od Croatije iz Mihaljevaca, dok su Ovčare u nedjelju slavile protiv Eminovaca. Utakmica u Kutjevu, gdje je gostovao Jakšić, odigrana je bez pobjednika – prenosi Kutjevački.hr

Graševina je poražena rezultatom 3:0 od odlične ekipe Croatije iz Mihaljevaca. Croatia je u 13. i 28. minuti došla u vodstvo 2:0 golovima Nikole Miholića i Matiasa Šulca. Konačnih 3:0 Croatia je postavila u 61. minuti golom Lovre Zeljka.

Ovčare su slavile s minimalnih 1:0 protiv Eminovaca. Igrač odluke bio je Zvonimir Metić u 2. minuti, no Zvonimir je, nažalost, kasnije u prvom poluvremenu pretrpio tešku ozljedu.

U Kutjevu je odigrana zanimljiva utakmica gdje je gostovao Jakšić. Kutjevo je povelo u 19. minuti golom Matea Ivanešića, no Jakšić je uzvratio u 33. minuti golom Marka Grbeša. Kutjevo ponovno vodi u 54. minuti golom Jana Jerbića. Gosti se nisu predavali te su u 88. minuti postavili konačnih 2:2 golom Željka Parobeka. Unatoč osvojenom samo bodu, nogometaši Kutjeva trenutno su vodeća ekipa na ljestvici.