Upravo smo dobili fotografije nesvakidašnjeg događaja na parkingu na Trgu Svetog Trojstva. Naime kamper Slovenskih registarskih oznaka parkirao je na čak tri parkirna mjesta dok Požežanke i Požežani ne mogu pronaći niti jedno za svoj osobni automobil. Očekujemo brzu reakciju prometnih redara i policije.


























