Hodočasnici iz Vukovara sretno stigli u Podmilačje: završen „Put vjere, molitve i zahvalnosti“

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


U utorak, 23. lipnja 2026. godine, hodočasnici koji su pod geslom „Put vjere, molitve i zahvalnosti“ pješice krenuli iz Vukovara uspješno su stigli u svetište sv. Ive u Podmilačju.

Nakon prijeđenih stotina kilometara kroz Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu, hodočasnike je u Podmilačju srdačno primio biskup Ivan Štironja, koji im je uputio riječi ohrabrenja i zahvalnosti za njihovo svjedočanstvo vjere, ustrajnosti i zajedništva.

Ovo hodočašće još je jednom pokazalo kako put prema svetištu nije samo fizičko putovanje, nego i duboko duhovno iskustvo ispunjeno molitvom, žrtvom i zahvalnošću. Hodočasnici su u Podmilačje stigli otvorena srca, noseći svoje osobne nakane, zahvale i molitve, zahvalni Bogu za siguran put i primljene milosti.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)