Antonio Čiko pobjednik međunarodne utrke na Grobniku

Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Jedan od najmlađih i najperspektivnijih motociklista u Požeško-slavonskoj županiji, Antonio Čiko aktualni je viceprvak Hrvatske u klasi 600 SST.
Sezonu prije toga bio je treći u državi. Ove godine mladi i ambiciozni Antonio zasigurno napada na titulu prvaka sa svojim novim motociklom, Yamaha R6.
Ovog vikenda na Automotodromu Grobnik održana je međunarodna utrka pod logom 2n’race organizatora iz Slovenije. Ovo je prva ovogodišnja utrka u organizaciji 2n’race, a nakon Grobnika u Hrvatskoj, utrke će se voziti u Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj.
Na jučerašnjoj utrci u kojoj se vozi deset krugova, Antonio je startao s 10. pozicije i pobijedio u klasi u kojoj se natjecao čak 31 vozač.

Antoniu čestitamo na pobjedi i na odličnom uvodu za nadolazeću sezonu koja uskoro kreće.