Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Nekoliko trkača iz požeštine sudjelovalo je na ekstremno dugoj cestovnoj atletskoj utrci na 50 i 100 km koju organizira Ultramaraton klub Mazator, na 6. Polojskoj utrci. Ova utrka je specifična jer se ukupna kilometraža trči na kružnoj stazi duljine 2,5 kilometara. Na 50 kilometara nastupili su Goran Ugrčić koji je zauzeo 33. mjesto istrčavši stazu u vremenu 4:21:20, Franjo Herijan koji je zauzeo 63. mjesto s vremenom 5:55:50, a nastupio je Ivan Vitenberg koji je oko 30 tog kilometra morao odustati zbog ozljede. U kategoriji mješovitih štafeta (žensko – muška) utrku su istrčali Vera Hajzler i Đuro Inok koji su završili utrku na 5. mjestu u toj kategoriji u vremenu 5:06:55. Na utrci su nastupili najpoznatiji ultra trkači iz Hrvatske jer je utrka ujedno bila prvenstvo RH na 50 i 100 kilometara – objavili su na stranicama Atletskog kluba Požega.