Brođanin Gabrijel Veočić prošao u osminu finala Svjetskog prvenstva

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Mladi hrvatski vojnik Gabrijel Veočić (20), prvak Hrvatske u srednjoj kategoriji (do 75 kg) izborio je drugu pobjedu na Svjetskom prvenstvu i plasirao se među 16 najboljih, u osminu finala!

Mladi Brođanin nakon Meksikanca Martineza u 1. kolu, svladao je uvjerljivo u susjedskom okršaju Lea Cvitanovića, reprezentativca BiH iz Bijeljine!

“Zadovoljan sam kako sam odradio meč, jer odvijalo se sve prema našim zamislima. U osmini finala očekuje me Škot i pripremit ćemo sve da svladam i njega i uđem među osam najboljih na svijetu” – rekao je Gabrijel.

Veočić će u osmini finala, u ponedjeljak 1. studenoga boksati protiv Škota Sama Hickeya.

Gabrijel i otac Pero Veočić, nekadašnji boksački reprezentativac te sada Gabrijelov trener, u sklopu priprema posjetili su i naš požeški boksački klub “Graciano.

Gabrijelu želimo puno sreće da osvoji ono po što je došao, titulu Svjetskog prvaka i nagradu od 100 000 dolara.