Danas, točno u podne u svečanoj dvorani Gloria održana je dodjela priznanja Hrvatskog motociklističkog saveza – Oldtimer disciplina.
Odmah na početku, prisutnima se obratio domaćin, predsjednik Udruge za razvoj i promicanje moto sporta “Sokol” Požega, umirovljeni brigadir Krešimir Pavelić koji je naglasak stavio na podatak da je motociklistički sport u Požegi već 45 godina.
Nakon toga se s prigodnim riječima obratio gospodin Stjepan Peršin, predsjednik Hrvatskog motociklističkog saveza.
Zatim su za riječ pozvani i predstavnici Grada Požege i Požeško-slavonske županije.
U ime gradonačelnika Grada Požege dr.sc. Željka Glavića, nazočnima se obratila pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti gospođa Maja Petrović, dok je u ime županice Antonije Jozić bio njezin zamjenik, gospodin Ferdinand Troha.
Nakon toga je voditelj programa gospodin Slavenko Čuljak pozvao na početak dodjele priznanja i to prema klasama:
PRIZNANJA U KLASI 1.
ZA 3.MJESTO : IVAN RADOTOVIĆ (MK KRIŽEVCI)
ZA 2.MJESTO : FRANO USMIANI (MCK CETINA)
ZA 1.MJESTO : NATANIEL GALANT (MK DOCDYNO)
PRIZNANJA U KLASI 2.
ZA 3.MJESTO : DRAGO PREDAN (SMK KARLOVAC)
ZA 2.MJESTO : TONI ŽABJAČAN (MCK NOVA RAČA)
ZA 1.MJESTO : MATEO POCRNIĆ (MCK NOVA RAČA)
PRIZNANJA U KLASI 3.
ZA 3.MJESTO : HEIDI FABIJAN (SMK KARLOVAC)
ZA 2.MJESTO : SLAVKO MERTELJ (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB )
ZA 1.MJESTO : ANDRIJA RONČEVIĆ (MK KRIŽEVCI)
PRIZNANJA U KLASI 4.
ZA 3.MJESTO : MATEJ OBLAK (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
ZA 2.MJESTO : JANEZ MAROLT (SMK KARLOVAC)
ZA 1.MJESTO : FRANO USMIANI (MCK CETINA)
PRIZNANJA U KLASI 5.
ZA 3.MJESTO : ŽAN MANDL (SMK KARLOVAC)
ZA 2.MJESTO : MILAN ŠPENDAL (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
ZA 1.MJESTO : NENAD JAGODIĆ (BIG BIKE RACING)
PRIZNANJA U KLASI 6.
ZA 3.MJESTO : MATEO JURČEC (MCK NOVA RAČA)
ZA 2.MJESTO : ANDRIJA RONČEVIĆ (MK KRIŽEVCI)
ZA 1.MJESTO : MARIO PEKLIĆ (SOKOL POŽEGA)
PRIZNANJA U KLASI 7.
ZA 3.MJESTO : JOSIP RILJE (MCK CETINA)
ZA 2.MJESTO : MIROSLAV PEKLIĆ (SOKOL POŽEGA)
ZA 1.MJESTO : LUKA REČNIK (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
PRIZNANJA U KLASI 8.
ZA 3.MJESTO : JANEZ MAROLT (SMK KARLOVAC)
ZA 2.MJESTO : DRAGO REČNIK (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
ZA 1.MJESTO : EDIN ŠEČIĆ (MK BLATNJAVI – MUDDY)
PRIZNANJA U KLASI 9.
ZA 3.MJESTO : ZDESLAV DUMBOVIĆ (MK KVARNER)
ZA 2.MJESTO : VJEKOSLAV PAVELIĆ (SOKOL POŽEGA)
ZA 1.MJESTO : DAVOR GRGAN (MK POŽEGA PROMET)
PRIZNANJA U KLASI 10.
ZA 3.MJESTO : DRAGAN DJUKIĆ (MK CLASSIC RACING)
ZA 2.MJESTO : IGOR VIDAKOVIĆ (MK CLASSIC RACING)
ZA 1.MJESTO : ZORAN SALOPEK (MK KVARNER)
PRIZNANJA U KLASI 11.
ZA 3.MJESTO : vozač DRAGO REČNIK (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
suvozač NINO BRUMEN (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
ZA 2.MJESTO : vozač FRANC ŠEGA (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
suvozač LUKA REČNIK (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
ZA 1.MJESTO : vozač NIKO BRUMEN (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
suvozač ROK JAMNIK (MK PRVI HRVATSKI ZAGREB)
PRIZNANJA U KONKURENCIJI KLUBOVA
ZA 3.MJESTO : SMK KARLOVAC
ZA 2.MJESTO : MCK NOVA RAČA
ZA 1.MJESTO : MK PRVI HRVATSKI ZAGREB
PRIZNANJA U KONKURENCIJI TIMOVA
ZA 3.MJESTO : DP RACING TEAM
ZA 2.MJESTO : AC RADIĆ POŽEGA
ZA 1.MJESTO : GRABAC RACING TEAM
PRIZNANJE ORGANIZATORU DISCIPLINE
UDRUGA ZA RAZVOJ I PROMICANJE MOTO SPORTA BIG BIKE
RACING – prima : g.MATEJ JAGODIĆ
PRIZNANJE KLUBU DISCIPLINE
MK PRVI HRVATSKI ZAGREB
PRIZNANJE ZA TEAM DISCIPLINE
GRABAC RACING TEAM
PRIZNANJE ZA SUCA DISCIPLINE
prima : g.BRUNO JOSIPOVIĆ
NAGRADU ZA ZAŠTITU OKOLIŠA
MK KVARNER – prima : g.ZDESLAV DUMBOVIĆ
PRIZNANJE MOTOCIKLISTU DISCIPLINE
prima : g.ZORAN SALOPEK
PRIZNANJE ZA KONSTRUKTORA DISCIPLINE
HONDA
PRIZNANJE ZA MEDIJ DISCIPLINE
SLAVONSKOBRODSKA TELEVIZIJA – prima : g.MARIO JURKOVIĆ