Danas je, nakon svete mise održane u crkvi na Sajmištu u Požegi, započeo križni put Župe sv. Leopolda Mandića. Okupljeni vjernici uputili su se na pobožnost koja se tradicionalno održava u korizmenom vremenu, sabrano i u molitvi. Križni put je i dalje u tijeku, a sudionici prolaze postaje prisjećajući se Kristove muke i žrtve.











































