“Danas su naši drugašići boravkaši raznim aktivnostima obilježili Svjetski dan komplimenata. Taj je dan nastao u Nizozemskoj 1998., a od 2011. godine obilježava se širom svijeta.
Boravkaši su danas po školi ostavili papire s kojeg si je svatko mogao uzeti kompliment za sebe ili nekoga drugoga. Također, jedni su pisali komplimente jedni drugima, dok su drugi izradili svoja ogledala. Nakon toga su jedni drugima pisali komplimente koje će staviti na vidljivo mjesto kod kuće kako bi se uvijek mogli prisjetiti koliko su vrijedni i koliko dobrih stvari u njima vide njihovi prijatelji.
Dajte komplimente drugima, ne koštaju ništa, a izmamit će uvijek osmjeh i sreću” – priopćili su na stranicama Katoličke osnovne škole u Požegi.
[FOTO] Učenici Katoličke osnovne škole u Požegi obilježili Svjetski dan komplimenata
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Povezane vijesti
Kutjevačko Vincelovo uz Gazde i TS De Gotho
17.01.2025
Gori vikendica, vatrogasci gase požar
17.01.2025
Nedavne vijesti
Kutjevačko Vincelovo uz Gazde i TS De Gotho
17.01.2025
Gori vikendica, vatrogasci gase požar
17.01.2025