[FOTO] Udruga mladih Jakšić povodom kraja škole osmašima darovala majice i druženje

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp


Nakon pustih mjeseci od koji je ovaj posljednji za mnoge učenike i učenike bio najteži zbog hvatanja što boljeg prosjeka ocjena, Jaškićki su školarci dočekali svoj posljednji dan u ovoj školskoj godini. Dok su jedni završili razred i ostvarili upis u višu godinu, neki su završili svoje osnovnoškolsko obrazovanje te ih od nove školske godine očekuju srednjoškolske klupe.
Tom prigodom, članovi Udruge mladih Jakšić, posjetili su Osnovnu školu “Mladost” u Jakšiću i družili su se s osmašima koji su kući otišli s osmijehom, ali i s majicama s motivima i logom “Kolibe 21”.

Za odlične fotografije pobrinuo se Luka Šporčić, a u nastavku prenosimo objavu Udruge mladih Jakšić:

“Pitate se što Udruga mladih Jakšić radi u isčekivanju koncerta? Danas smo se na zadnji dan škole družili sa osmašima odnosno malim maturantima OŠ Mladost Jakšić. Oni su dobili naše majice, a mi druženje, mokre majice te sjećanje na dane kad smo iz iste škole mi izašli po zadnji put. Zbog takvih trenutaka stvaramo ove nove koji se pretvaraju u tradicije. Očekujemo ih u budućnosti što više!”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *