[FOTOGALERIJA] Osječani pobjedom protiv Kutjeva prošli u osminu finala Hrvatskog kupa

Danas je s početkom u 15:30 na ŠRC Kutjevo odigran povijesni susret između domaćina NK Kutjevo i prvoligaša NK Osijek. Kutjevo ranim vodstvom u 18. minuti preko Karla Antunovića zabija za vodstvo od 1:0. Svega 10 minuta kasnije Kristijan Lovrić zabija za 1:1 i rezultat vraća na početak, a u sudačkoj nadoknadi iskusni Mijo Caktaš zabija za vodstvo domaćina i na pauzu se odlazi s 1:2 za goste. Kapetan Osijeka Slavko Bralić u 53. minuti rezultat podiže na 1:3, a konačnih 1:4 postiže Ramon Mierez u 92. minuti.
Lavovska borba Kutjeva i sjajno pokazana igra. Čestitke igračima, Upravi i treneru Petru Čuljku!

Iz NK Kutjeva su kratko priopćili:

“Nakon poluvremena i vodstva 2:1, Osijek postiže do kraja još dva pogotka iz prekida u 55. minuti preko Bralića iz kornera i 90+3 minuti preko Miereza iz slobodnog udarca. Možemo svakako biti zadovoljni ovom utakmicom budući da je na drugoj strani bio jedan od najvećih Hrvatskih klubova. Hvala svima koji su bili na stadionu.”