Jakšić izbacio Požegu iz Kupa: Je li vrijeme za smjenu trenera Mitrovića?

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Nogometni klub Požega u zadnje vrijeme niže poraze. Trenutno se nalazi na 11. od 14. pozicija na ljestvici. Od posljednje četiri utakmice, NK Požega pod vodstvom trenera Željka Mitrovića, izgubila je tri utakmice i to protiv NK Zadrugara, NK Sikirevaca i NK Lipik 1925, a jedan bod i neriješeni ishod izvukli su protiv momčadi NK Tomislav Donji Andrijevci.
Novi šok uslijedio je danas. U Kupu protiv NK Jakšića, momčad Željka Mitrovića do 90. minute vodila s rezultatom 3:0, kada momčad NK Jakšića zabija pogodak za 3:1, te utakmicu u regularnom djelu s još dva zabijena pogotka, u 94. minuti završava s rezultatom 3:3, gdje nakon penala slavi momčad Jakšića i izbacuje Požegu iz Županijskog kupa.

“Prokockati rezultat od 3:0 je zaista uspjeh koji ne može svatko, to treba biti majstor” – govori nam sugovornik.
Od pet posljednjih utakmica, četiri su izgubljene, danas su ispali iz Kupa, a momčad NK Požege je na samom dnu ljestvice i čini se da bi Uprava kluba trebala hitno pronaći rješenje kako novi trener, klub s dna ne bi morao u zadnjim utakmicama prvenstva “čupati” od ispadanja.

Na Facebook stranicama 257 portala priopćili su sljedeće:
“NK JAKŠIĆ – NK POŽEGA 4-3
A staa reci? Kad gubiš 0-3 u 90 i izjednačiš u 90,93 i 94, pobijediš još na penale onda nam samo ostaje da kažemo: DEČKI KAPA DO PODA!
Nakon 0-3 ovako se vratiti mogu samo jake ekipe. Hvala svima na današnjem dolasku i publici koja je bila vjerna do zadnje sekunde.
Suci nedostojni ikakvog komentara, horor!