Judo klub Slavonac u Vitezu osvojio 5 medalja, Lana Knaus zlatna i najbolja natjecateljica

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Na Međunarodnom judo turniru u Vitezu održanom 17.12. nastupilo je 400 natjecatelja iz 50 klubova
iz 4 države (Bosna i Hercegovina, Srbija,Crna Gora i Hrvatska). Judo klub Slavonac nastupio je s 9
natjecatelja te su osvojili 5 medalja. Brončane medalje u uzrastu do 11 godina osvojili su Bruno
Bluha, Filip Šutić i Nemanja Đukić, bez medalje ovaj put je ostao Rafael Ćosić. Ella Lukas također se
okitila brončanom medaljom u uzrastu do 13 godina dok je Ivano Bošnjak završio na 5 mjestu. U
uzrastu do 15 godina Lana Knaus osvaja zlatnu medalju i titulu najbolje natjecateljice u uzrastu do 15
godina. Tena Trtanj je također nastupila u uzrastu djevojčica do 15 godina te turnir završava na 5
mjestu. Marin Knaus nastupio je u uzrastu kadeta i u jakoj konkurenciji plasirao se na 5 mjesto. Ovo je
ujedno i posljednji turnir ove godine, pred nama je zaslužena pauza i početkom slijedeće godine
nastavljamo sa napornim treninzima i idemo po nove pobjede i medalje.