Judokan Požega briljirao na Međunarodnom judo turniru – osvojili čak osam medalja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Ovog vikenda, Judo klub Judokan Požega ostvario je izniman uspjeh na 7. Međunarodnom judo turniru Sana 2026, natjecanju koje je okupilo brojne talentirane judaše iz cijele regije.

Pod stručnim vodstvom trenera Dane Milobara, mladi natjecatelji pokazali su odličnu formu i borbenost, što je rezultiralo osvajanjem ukupno osam medalja u više dobnih kategorija.

U kategoriji do 8 godina posebno su se istaknuli Benjamin Svirčevski i David Sesar, koji su osvojili zlatne medalje, dok je Leon Greksa izborio broncu. U uzrastu do 10 godina srebrnu medalju osvojila je Marta Komušanac, dok je Jošua Ćuže ovoga puta ostao bez plasmana na postolje.

U kategoriji do 12 godina Naomi Crnković osvojila je zlato, dok su Marta Komušanac i Mateo Horvatović doprinijeli ukupnom uspjehu srebrnim medaljama. U uzrastu do 16 godina Mateo Crnković osvojio je brončanu medalju.

Ovaj uspjeh još je jedna potvrda kvalitetnog rada kluba i predanosti trenera i natjecatelja. Iz kluba su uputili čestitke svim judašima na izvrsnim rezultatima, uz posebnu pohvalu treneru Danu Milobaru za vrhunsku pripremu ekipe.

Judokan Požega ovim nastupom dodatno je učvrstio svoju reputaciju jednog od uspješnijih judo klubova u regiji, a natjecateljima sada slijede novi izazovi u nastavku sezone.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)