Krešimir Valentić i Kruno Budimir ostvarili odlične rezultate

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

“Sami finish Trekking lige tradicionalno donosi utrku na našem domaćem terenu kad SRK Baraber organizira Papuk trek i trail 2021.. U tri kategorije Papukom je danas trčalo 386 natjecatelja među kojima su bili naši Krešimir Valentić i Kruno Budimir.

Krešo je odabrao najtežu i najdužu Challenger kategoriju gdje je u odličnoj utrci osvojio 3. mjesto i potvrdio svoju dobru formu te pokazao da pripada u sam vrh trail trčanja na čemu mu čestitamo!

Pobjedu u ovoj kategoriji odnio je naš požežanin i član SRK Baraber Damir Kligl i posebno mu čestitamo na uspjehu!
U najmasovnijoj Active kategoriji (19 km) Kruno Budimir je bio jedan od oko 150 natjecatelja i ciljem prošao kao 44.. Kruno se vratio na staze nakon dugotrajne ozljede pa je ovaj njegov rezultat s time još veći.

Na najkraćoj Light stazi (9 km) nastupio je i naš najmlađi član Patrik Zima koji je u svojoj kategoriji do 13 godina starosti zauzeo fantastično 7. mjesto!!! Ponosni smo na našeg Patrika!!!

Ponosni smo na naše natjecatelje i još im jednom čestitamo na odličnim rezultatima!!” – prenose iz Atletskog kluba Požega.