Kutjevčanin Luka Gjajić i njegov MK Hrvatski sokol osvojili timsku štafetnu pobjedu

WhatsApp

Maraton klub Hrvatski sokol, pod palicom trenera Damira Černića, nije propustio ni ovu zimu priliku za prezentaciju Osijeka kao grada sporta, te iskazivanje svoje nadmoći kroz uporan rad i vođene treninge. Tradicionalna međunarodna utrke Kometa polumaraton održala se u Mađarskom Kapošvaru – prenosi Kutjevački.hr.

MK Hrvatski sokol pokazao je izvrsnu formu osvojivši timsku štafetnu pobjedu unatoč snažnoj konkurenciji. Trkači Matija Crnković, Luka Gjajić i Sandra Privšek su bili ključni za uspjeh tima te su zasluženo zauzeli postolje.

Posebno se istaknuo Matija Crnković koji je na teškoj trkačkoj stazi, dugoj 21 kilometar, briljirao u pojedinačnoj konkurenciji. Osvojio je prvo mjesto i pokupio lovorike te svladao stazu u izvrsnom vremenu od 1 sat, 16 minuta i 18 sekundi.

Ovo nije prva pobjeda MK Hrvatski sokol, što samo potvrđuje posvećenost i uporni rad trkača, pod palicom trenera Damira Černića. Članovi kluba su ponosni na postignute rezultate i spremni za nadolazeću trkačku sezonu.