Limači Nogometnog kluba Slavonija osvojili 32. Božićni malonogometni turnir “Požega 2023”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u subotu, 06. 01. 2024. odigrana je završnica Turnira mladeži 32. BMNT “Požega 2023”. U kategoriji limača Škola nogometa Slavija Pleternica je pobijedila Kutjevo rezultatom 3:2. Rafael Bunčić doveo je male “Karioke s Orljave” u vodstvo u 7. minuti, a na 2:0 povisio je Ivano Mršić u 10. minuti dok je Matej Rossi u 19. minuti zabio za 3:0. Ivan Šipoš je s dva gola u 21. i 28. minuti vratio Kutjevo u igru ali se u posljednje dvije minute rezultat nije mijenjao i ŠN Slavija je rezultatom 3:2 došao do 3. mjesta – prenosi Požeški športski savez.

U finalnoj utakmici ekipa NK Slavonija I je uvjerljivo pobijedila NK Jakšić rezultatom 5:0 iako sve do 15. minute nije bilo golova. U posljednjoj minuti prvog dijela Slavonija je preko Adriana Raguža i Izaka Hela došla do vodstva od 2:0. U drugom poluvrremenu dva pogotka još je dodao Jakov Đaković, a jedan Adrian Raguž za konačnih 5:0.

Za Slavoniju su prvo mjesto osvojili Fran Garbin, izak Hel, Jakov Đaković, Adrian Raguž, Laura Baretić, Josip Trpčić, Noa Biberović, Jakov Šutalo Ivan Peroutka. S klupe su limače Slavonije vodili treneri Štefo Odobašić i Mario Raguž.

Pehare ekipama koje su osvojile prva četiri mjesta i trofeje najboljim pojedincima ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je glavni tajnik Željko Mitrović. Najbolji strijelac turnira je Adrian Raguž (NK Slavonija I) sa 17 pogodaka u 6 odigranih utakmica. Za najboljeg vratara izabran je Fran Garbin (NK Slavonija I) dok je njegov suigrač Izak Hel proglašen najboljim igračem turnira.

Subota, 06. 01. 2024. – 10. Dan – Završnica Limači

Utakmica za 3. Mjesto : Škola nogometa Slavija Pleternica II – NK Kutjevo 3:2 (Rafael Bunčić, Ivano Mršić, Matej Rossi / Ivan Šipoš 2)

Finale : NK Jakšić – NK Slavonja I 0:5 (Adrian Raguž 2, Jakov Đaković 2, Izak Hel)