Mladi Požežani Vito i Tino Vukušić ostvarili zapažene rezultate na prvenstvu Hrvatske u skijanju

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Požeški skijaši, braća Vito i Tino Vukušić, članovi skijaškog kluba „Medveščak“ Zagreb, ostvarili su zapažene rezultate na prvenstvu Hrvatske u kategoriji mlađih i starijih dječaka.
Natjecanje se održalo 10. i 11. veljače na skijalištu Platak, u konkurenciji 60-ak najboljih hrvatskih skijaša i skijašica godišta 2011.-2014.
Ovo su bile prve utrke za naše mlade skijaše, jer su Vito i Tino počeli trenirati natjecateljsko skijanje tek ove godine. Iako skijaju od 3. godine, ovakav tip natjecanja je za njih nešto potpuno novo. U subotnjem slalomu osvojili su Tino(7. mjesto) i Vito(8. mjesto). U veleslalomu u nedjelju Vito je osvojio 9. mjesto, dok je Tino osvojio odlično 2. mjesto i prvo postolje.
Odlični su učenici Osnovne škole Antuna Kanižlića u Požegi te uz skijanje Vito trenira nogomet u NK Slavoniji dok Tino trenira košarku u KK Požega. Natjecanje se nastavlja već idući vikend utrkama slaloma i veleslaloma na Sljemenu.

Čestitamo braći Vukušić i želimo ih puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!