NK Slavonija ostvarila treću uzastopnu pobjedu i preuzela 2. mjesto ljestvice

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

NK Slavonija Požega, danas je ostvarila treću uzastopnu pobjedu. Prije dva tjedna slavili su u gostima kod NK Svačić iz Starog Slatnika rezultatom 0:2, prošlog vikenda protiv NK Oriolik iz Oriovca, u utakmici 18. kola 3. nogometne lige istok i to rezultatom 2:1, a danas je u gostima momčad Kreše Poletia srušila ekipu NK Našk iz Našica rezultatom 1:2.

Domaćin je poveo pogotkom Josipa Ćurčića u 38 minuti. U drugom dijelu Matej Martinović iz požeške Slavonije, dva puta je siguran i zabija u 51. minuti za izjednačenje, a potom u 70 minuti za vodstvo i konačan rezultat od 1:2 za momčad plavih. Momčad Slavonije je s ovom pobjedom zasjela na 2. mjesto ljestvice, svega dva boda manje od vodećeg Graničara iz Županje.