Iz Operativno-komunikacijskog centra PU požeško-slavonske upravo javljaju da je u Pakracu na pješačkom prijelazu oko 08,45 sati došlo do naleta osobnog automobila na pješakinju koja je kolima hitne pomoći prevezena u bolnicu u Pakracu. Očevid je u tijeku.






















