NAJGORI IKAD: Mitrovićeva Požega sa 7 golova od Okučana upisala 7. poraz u polusezoni

Nogometni klub Požega proživljava jednu od najgorih polusezona, a vrlo lako se može reći i najgoru ikad. Momčad nogometnog eksperta Željka Mitrovića koji je ujedno i glavni tajnik Požeškog športskog saveza i stiže obavljati sve, od 19.3.2023. godine do danas, upisala je nevjerojatnih 7 poraza i jedan remi. Šest poraza NK Požega doživjela je u prvenstvu, a jedan i to onaj od “bolniji” u Kupu protiv NK Jakšića, kada su vodili do 90. minute rezultatom 3:0 da bi momčad iz Jakšića u svega četiri minute, do 94. minute zabila tri pogotka za 3:3 i nakon jedanaesteraca izbacila Požegu iz Kupa.

Danas novi bolan poraz. Momčad koju predvodi Željko Mitrović, izgubila je kod kuće od NK Psunj Sokol iz Okučana rezultatom 3-7. Hoće li Uprava NK Požega i gradonačelnik Grada Požege tolerirati trošenje novca na ovo što je sve, samo ne uspjesi i rezultati, ostaje za vidjeti. Moralno bi bilo napustiti klupu kluba, no nekom drugom prilikom o moralu. Napomenimo da je ovo 13. poraz od početka ove sezone koji je NK Požega upisala.