Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Natjecatelji KBK Borac Požega nastupili na internacionalnom kickboxing kupu i osvojili 4 srebrne medalje!

U subotu 30.10. natjecatelji kickboxing kluba Borac Požega nastupili su na internacionalnom 22. kickboxing kupu u Kutini, gdje su se borci Dinko Iličić i Tea Šolić po prvi put okušali u četiri discipline.
Dinko je nastupio u kategoriji juniora do 63,5 kg, disciplina low kick. Uz malo sreće, Dinko je prošao u finale te osvojio srebrnu medalju.

Tea je nastupila u kategoriji seniorki do 60 kg u čak tri discipline, point fighting, light contact i kick light. U sve tri discipline Tea se borila 3 u finalne borbe. U point fightingu sukobila se sa bivšom reprezentativkom u point fightingu i osvojila srebro.
U light contactu i lick lightu sukobila se sa bivšom europskom prvakinjom gdje je odlično podnijela pritisak i izvukla još dva srebra.

Natjecateljski tim vodili su treneri Matej Babić i Ivan Josipović koji ovom prilikom pozivaju sve mlade da se okušaju u kickboxingu i što prije postanu dio natjecateljskog tima KBK Borac Požega!