NK Kutjevo pobjedom 4:1 protiv BSK osvojilo Županijski nogometni kup!

“Zeleni su danas uspjeli doći do toliko željene titule osvajača županijskog kupa. Na samom početku utakmice se otvorilo nebo, munje su sijevale na sve strane i mrak se nadvio nad Pleternicom. Prvo poluvrijeme nešto bolja igra Zelenih, ali ne na pravom nivou. U 45. minuti Josip Jakovljević pokazuje klasu i pogađa iz mrtvog kuta. Zeleni se vraćaju idući napad pogotkom Iličića. Drugo poluvrijeme Zeleni igraju puno bolje. Nakon jednog udarca vratar Buka loše reagira tako što ruši Antunovića i nakon toga sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Nemec. Do kraja Zeleni postižu još dva pogotka preko Antunovića i Majetića za konačnih 4:1. Moramo čestitati ekipi Nk Bsk Buk na odličnoj utakmici gdje su odlično igrali i propisno namučili Zelene. Njihovo osvajanje prošlogodišnjeg kupa nije slučajno. Hvala svima što ste bili danas u Pleternici po ovakvom ružnom vremenu i navijali iz dubine duše. Srce nam je puno. Ovo je pobjeda za sve vas” – priopćili su iz Nogometnog kluba Kutjevo.

Ovim putem ekipi NK Kutjevo, kao i treneru Petru Čuljku, te Upravi kluba čestitamo na osvajanju Županijskog kupa!