Nogometaši Slavonije osvojili sva 3 boda na gostovanju u Čepinu

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

ČEPIN – Gostovanje požeške Slavonije u Čepinu kod istoimenog domaćina bio je samo još  jedan od onih susreta koji se igra samo iz prestiža, da se na što bolji način i u što boljem raspoloženju zaključi sezona pa iznenađuje žustrina u kojoj je odigrana utakmica, četiri žuta za domaće, jedan više za goste plus izravni crveni za mladog Roka Anića u završnim minutama utakmice.

Čepin je rano došao do vodstva, zaslužan za njega je bio mladi Luka Žeravica, a da se na odmor ode u egalu pobrinuo se Matej Martinović. U nastavku rapsodija Slavonije, Dino Bognar je preselio prednost na stranu gostiju, a posao je dovršio Ivan Antunović s još dva gola za ukupnih 1:4.

– Na jednom jako teškom gostovanju početak utakmice pripao je domaćinu uz puno agresije u njihovoj igri što im je donijelo i vodstvo. Kada smo se prilagodili i uzvratili istim pristupom napravili smo preokreti, nadigrali domaćina i zasluženo pobijedili – riječi su Dalibora Bognara, trenera Slavonije.

Rezultati 32. kola :Čepin – Slavonija 1:4, Slavonac – Sloga 5:3, Zrinski – Marsonia 1:3, Graničar – Oriolik 3:1, NAŠK – Vukovar 1991 0:3, Slavija – Đakovo Croatia 0:0, Bedem – Darda 3:0, Kutjevo – Omladinac 3:0. Posljednja utakmica 32. kola Vuteks Sloga – Belišće odigrat će se u utorak, 17. 05. u 17,30 sati.

Utakmice 33. i 34. kola igrat će se u isto vrijeme. U pretposljednjem, 33. kolu, u subotu, 21. 05. 2022. u 17,30 sati sastaju se Slavonija – Vuteks Sloga, Slavija – Slavonac, Đakovo Croatia – Čepin, Belišće – Kutjevo, Omladinac – Bedem, Darda – NAŠK, Vukovar 1991 – Graničar, Oriolik – Zrinski i Marsonia – Sloga.

Utakmice posljednjeg, 34. kola igrat će se u subotu, 28. 05. 2022. u 18,00 sati. Sastaju se Kutjevo – Slavonija, Slavonac – Marsonia, Sloga – Oriolik, Zrinski – Vukovar 1991, Graničar – Darda, NAŠK – Omladinac, Bedem – Belišće, Vuteks Sloga – Đakovo Croatia i Čepin – Slavija.