Pala je i Rijeka. Dinamo s utakmicom zaostatka može izbiti na vodeću poziciju!

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Pala je i Rijeka. U derbiju 24. kola HNL-a na maksimirskom su stadionu nogometaši Dinama pobijedili Rijeku s minimalnih 1-0 (0-0) čime su smanjili zaostatak za vodećim dvojcem na ljestvici. Rijeka je i nakon poraza ostala prva i ima 50 bodova. Drugi Hajduk ima 49, dok je Dinamo sada treći s 47 bodova uz utakmicu manje. Dinamo je do bodova u derbiju došao golom iz kaznenog udarca u 95. minuti, a strijelac je bio Fran Brodić.

Premda je sve bilo spremno za derbi bez golova u 94. minuti je Goda napravio nesmotreni prekršaj na Špikiću, a sudac Bel je dosudio jedanaesterac. U 95. minuti miran i precizan je bio Brodić za 1-0 slavlje Dinama koji je tako u nekoliko dana ostvario dvije velike pobjede. Tijekom ovog tjedna Dinamo je prošao seviljski Betis te se plasirao u osminu finala Konferencijske lige.