Play Fitness i Caffe bar Samson večeras igraju finale 32. Božićnog malonogometnog turnira

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane dvije polufinalne utakmice 32. Božićnog malonogometnog turnira “Požega 2023.

U prvom polufinalu Play Fitness je na kraju s uvjerljivih 3:0 bio olji od Caffe bara La Gazzetta / AS Jurić i ide danas u borbu za svoju prvu titulu pobjednika na požeškom turniru. Nakon što je prvo poluvrijeme prošlo bez pogodaka na početku drugog dijela, u 21. minuti Berislav Brnjić doveo je Play u vodstvo pogotkom za 1:0. Već minuti poslije Mario Majstorović podiže prednost na 0:2.

Igrači La Gazzette pokušavali su do kraja susreta doći do pogotka i vratiti se u utakmicu ali to nisu nikako uspijevali pa ni sa igračem više u polju. Na kraju je Berislav Brnjić minutu prije kraja postigao pogodak na prazna vrata za konačnih 0:3. Osim Brnjića Play je na ovom susretu pojačao i  Almedin “Dino” Bundavica, najbolji igrač 29. BMNT “Požega 2019”.

U drugom polufinalu COR d.o.o. je poveo pogotkom Matije Ceraja u 7. minuti, a izjednačio je Mario Pavelić u 20. minuti. Nakon što mu je vratar Matko Kovačevićobranio kazneni udarac sa 10 metara Pavelićje odbijenu loptu spremio u gol nekoliko sekundi prije kraja prvog dijela.

U drugom dijelu bilo je nekoliko opasnih situacija na obje strane ali kako se susret približavao kraju više je prijetio Samson. Najbliže pogotku bio je Gabrijel Boban koji je s desetak metara lijevom nogom pogodio daljnju vratnicu. Nekoliko puta opasno je prietio i Mario Ćubel ali njegovi udarci su išli preko gola ili ih je obranio vratar COR-a Kovačević.

U samoj završnici susreta, u posljednjoj sekundi susreta Valentino Podobnik je dugu loptu Tomislava Baltića skrenuo u gol glavom i zabio za 1:2 te odveo Samson u finale.

Završna večer počinje u 19,00 sati, a ulaznice se u pretprodaji mogu kupiti od 9,00 do 15,30 sati na zapisničkom stolu na Grabriku odnosno dok traju finalne utakmice Turnira mladeži. Jučer je u pretprodaji prodano oko 300 ulaznica čime su smanjene gužve na ulazu.