Dragana Peula Marinović i David Jelušić ponovno ostvarili odlične sportske rezultate

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

“U subotu 29. travnja 2023. održano je natjecanje u trčanju „Sportski weekend u Belišću“ koje je organizirao Sportsko rekreacijski klub Baraber Extreme Team uz podršku Zajednice športskih udruga grada Belišća. Start i cilj utrka je bio kod Hostela Belišće uz rijeku Dravu.

Predstavnica Policijske uprave požeško-slavonske, Dragana Peula Marinović, iz Policijske postaje Pleternica, u kategoriji MUP-a osvojila je drugo mjesto na utrci od 5 km i treće mjesto na utrci od 10 km. Policijski službenik Interventne jedinice policije David Jelušić u istoj kategoriji osvojio je na utrci od pet km prvo mjesto, dok je na utrci od 18 km osvojio drugo mjesto.

Čestitamo našim policijskim službenicima na ostvarenim rezultatima i vjerujemo da će i dalje nastaviti nizati sjajne sportske rezultate!” – priopćili su iz PU požeško-slavonske.