Policijski službenici PU požeško-slavonske ostvarili sjajne rezultate u sportskim aktivnostima

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

U subotu 27. travnja 2024. održano je natjecanje u trčanju  „Sportski weekend u Belišću“ koje je organizirao Sportsko rekreacijski klub Baraber Extreme Team uz podršku Zajednice športskih udruga grada Belišća. Start i cilj utrka je bio kod Hostela Belišće uz rijeku Dravu.

Predstavnica Policijske uprave požeško-slavonske Dragana Peula Marinović iz Policijske postaje Pleternica, u kategoriji MUP-a,  osvojila je drugo mjesto na cestovnoj utrci od 5 km i  drugo mjesto na trail utrci od 5 km. Policijski službenik Interventne jedinice policije David Jelušić u cestovnoj utrci na 5 km osvojio je prvo mjesto, dok je  na trail utrci od 18 km osvojio drugo mjesto.

Čestitamo našim policijskim službenicima na ostvarenim rezultatima i vjerujemo da će i dalje nastaviti nizati sjajne sportske rezultate!