Narušavali javni red i mir
Policijski službenici dovršili su kriminalističko istraživanje i utvrdili da je dana 6.
ožujka 2022. oko 1 sat u Požegi na Trgu Svetog Trojstva, 20-godišnjak verbalno i
tjelesno napao 20-godišnjaka koji je tom prilikom lakše ozlijeđen, nakon čega je
27-godišnjak tjelesno napao 20-godišnjaka.
Protiv obojice slijedi optužni prijedlog
zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o prekršajnima protiv javnog reda i mira.
Priopćili su iz PU požeško-slavonske.

























