Razvoj projekata dolazne mobilnosti studenata iz Ukrajine, Indije i Gruzije

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Aneksom Ugovora sa Agencijom za mobilnost postojeći projekt KA107 proširen je sa dodatnim budžetom kroz koji će na dolaznoj mobilnosti u području učenja i usavršavanja na Veleučilištu u Požegi boraviti 14 studentica iz Ukrajine (Sveučilište Uzhorod, Sveučilište Taras Shevchenko Kijev), 2 studenata iz Gruzije (Sveučilište Telavi) i 2 studenata iz Indije (Sveučilište Jain Kochi).

Dobrodošlicu studentima izrazili su doc.dr.sc. Berislav Andrlić, prodekan za razvoj, doc.dr.sc. Marko Šostar Erasmus koordinator i Erasmus buddy student Bože Đuzel.

Studenti će u naredna 3 mjeseca biti na redovnoj nastavi i polagati ispite, uz smještaj u Studentskom domu dr. Franjo Tuđman i sudjelovanje u društvenim i sportskim aktivnostima požeških studenata.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)