Senzacija u Slavoniji! Rijeka ispala iz Kupa od drugoligaša

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Velika senzacija stiže nam iz Slavonije. BSK Bijelo Brdo, klub iz drugog ranga hrvatskog nogometa, izbacio je Rijeku s 2:1 u osmini finala Kupa.
BSK je došao do najvećeg uspjeha u povijesti kluba koji je iz mjesta od svega dvije tisuće stanovnika – prenosi GOL.hr.

Rijeka je povela u devetoj minuti, a zabio je Gabriel Lunetta, no nije dugo trajalo slavlje gostiju. Domaćini su zabili za 1:1 četiri minute kasniije preko Marca Tokicha.
Gosti su igrali s najboljim igračima, no šok je uslijedio u 75 minuti kada je Dario Pudić zabio za prolaz u četvrtfinale.

Rijeka, koju vodi talijanski stručnjak Serse Cosmi, se u prošlom kolu jedva provukla nakon izvođenja jedanaesteraca protiv petoligaša Moslavinu, a vrlo slabu predstavu je pokazala i protiv BSK-a.