Slavonija izbila na 1. mjesto, NK Požega ostvarila drugu uzastopnu pobjedu

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Jučer su dva gradska kluba imala razloga za slavlje. NK Slavonija je rutinski nastavila nizati pobjede, kao i u jučerašnjoj utakmici protiv pleterničke Slavije. Rezultat u prvih 45 minuta bio je 0-0. U drugom dijelu, raspoložena Slavonija zabila je čak tri pogotka, a strijelci su bili Ivan Antunović (52. i 85.) i Matej Martinović (73.)
Rezultatom 0-3 u korist plavih s Orljave, momčad Kreše Poletia izbila je na prvo mjesto na tablici s bodom više od drugoplasirane momčadi.

NK Požega ostvarila je drugu uzastopnu pobjedu i iz zone ispadanja došla gotovo na sredinu tablice. U jučerašnjoj dramatičnoj utakmici protiv NK Jakšića, momčad Željka Mitrovića gubila je rezultatom 0-2 od 30 minute. U 36. minuti Ronaldo Hodak zabija za 1-2. U 66. minuti Luka Milosavljević zabija za izjednačenje i rezultat 2-2.
Ronaldo Hodak u 82. minuti zabija za preokret i pobjedu te postavlja konačnih 3-2 u korist NK Požege.