Slavonija slavila u gostima hattrickom Antunovića, Slavija slavila kod kuće

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

NK Slavonija Požega na jučerašnjem gostovanju kod NK Borca u Kneževim Vinogradima slavila je s rezultatom 2-3. Sva tri pogotka za NK Slavoniju postigao je odlični Ivan Antunović.

“NK BORAC (KV) – NK SLAVONIJA 2-3 (KRAJ) IVAN ANTUNOVIĆ
Kakvo otvaranje sezone u Baranji!!!
U utakmici punoj preokreta, velika pobjeda naših plavih!!!
NK SLAVONIJA predvođena nezaustavljivim Ivanom Antunovićem donosi u Pozegu 3 vrijedna boda!!!
BRAVO DEČKI, BRAVO PLAVI!!!” – priopćili su iz NK Slavonija Požega.

Istog dana i NK Slavija Pleternica slavila je kod kuće protiv momčadi NK Čepin. Pogodak za domaćine i pobjedu, s 11 metara zabio je Dino Bognar.

“POBJEDA NA OTVARANJU PRVENSTVA!
U obostrano otvorenoj utakmici protiv odlične ekipe Čepina, ostvarili smo vrijednu pobjedu u prvom kolu nove sezone. Bilo je šansi na obje strane kroz cijelu utakmicu, a na poluvrijeme se ipak otišlo bez pogodaka. Na sredini drugog poluvremena Dino Bognar najstrožu kaznu pretvara u pogodak te seli prednost na stranu naše ekipe. U zadnjih 15 minuta iskazuje se naš mladi vratar Gabrijel Sivonjić, koji brani 3 stopostotne šanse izvrsnim reakcijama te tako ostavlja 3 boda u Pleternici. Čestitamo našim dečkima na izvrsnoj utakmici, a gostima želimo sreću u nastavku prvenstva!” – priopćili su iz NK Slavije Pleternica.