Slavonija u gostima pobijedila Omladinac

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

GORNJA VRBA – Nakon desetak minuta igre u drugom poluvremenu gosti iz Požege došli su do prednosti koju im je donio Matej Martinović, a Plavi s Orljave su do kraja sačuvali stečeno i nastavljaju pratiti Marsoniu. Pomoć u očuvanju prednosti gosti su dobili u 60. minuti kada su domaćem Mrvelju popustili živci pa je zaradio izravni crveni, a s desetoricom su završili i gosti, u sudačkom dodatku mladi Dupor je zaradio drugi žuti, no to nije pomoglo Omladincu da ulovi bod.

– Danas smo odigrali dosta dobro, puno bolje nego protiv Bukovlja, pružili smo odličan otpor jednoj pravoj ekipi, nismo im puno toga dali, tek jednu šansu u prvom poluvremenu. U nastavku naša greška iz koje je njihov igrač zabio golčinu nakon čega smo ubrzo ostali s igračem manje nakon čega smo pokušavali dugim loptama, imali smo nekoliko situacija koje su mirisale na šanse, ali nažalost nismo uspjeli doći do boda. Bez obzira na poraz današnja igra mi budi vjeru da ćemo u sljedećim utakmicama ostvarivati dobre rezultate. Gostima iz Požege čestitke na zasluženoj pobjedi – rekao nam je Petar Vukoje, trener Omladinca.

– Jedna tvrda, čvrsta i pomalo nervozna utakmica u kojoj smo na kraju zasluženo pobijedili. Rekao bih da smo igrali dosta boljih utakmica i vraćali se kući bez bodova, ova solucija mi je puno draža, da osvajamo bodove i kad ne igramo najbolje. Slijedi nam Belišće, pokušat ćemo se spremiti na najbolji mogući način i povezati dvije pobjede – izjava je Dalibora Bognara, trenera Slavonije.

U ostalim susretima 27. kola postignuti su ovi rezultati : Belišće – Slavonac 1:0, Darda – Đakovo Croatia 1:1, Vukovar 1991 – Slavija 6:1, Oriolik – Čepin 1:2, Marsonia – Vuteks Sloga 4:1, Sloga – Kutjevo 1:0, Zrinski – Bedem 2:2,  Graničar – NAŠK 1:2.

Narednog vikenda igrat će se utakmice 28. kola. U subotu, 23. 04. 2022. s početkom u 17,00 sati sastaju se Slavonac – Graničar, NAŠK – Zrinski, Vuteks Sloga – Oriolik, Čepin – Vukovar 1991, Slavija – Darda i Kutjevo – Marsonia. U nedjelju, 24. 04. 2022. u 17,00 sati igrat će Slavonija – Belišće i Bedem – Sloga.