TRAGEDIJA 25-godišnjak iz Skenderovaca poginuo u šumi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Prije svega tri dana, pisali smo o nesreći u kojoj je na Trgu Sv. Terezije u Požegi, na radnom mjestu, poginuo 29-godišnji M.M. iz Oljasa. Jučer se dogodila nova tragedija. Naime, na radovima u šumi, na radnom mjestu, poginuo je 25-godišnji I.P. iz Skenderovaca.
Tijekom sječe stabla u šumi nedaleko od Novske, oko 13 sati, odlomljena grana drveta pala je na 25-godišnjaka i usmrtila ga.
Jako tužna tri dana za Požeško-slavonsku županiju, u svega tri dana, na radnom mjestu život su izgubile dvije mlade osobe koje su bile ispod 30 godina života.
Iskrena sućut obiteljima.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)