U 16. kolu Malonogometne lige veterana Požega pobjede ostvarile ekipe Autodijelova Barišić, Alabame i Viševice gradnje

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane sve utakmice 16. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu ekipe MNK Birtijca i Kelvin odigrali su neodlučeno 2:2 nakon što je Birtijca imala vodstvo od 2:0 na poluvremenu – prenosi Požeški športski savez.

Alabama je protiv Standarda došla do devete uzastopne pobjede s kojom je još korak bliže obrani naslova prvaka. Standard je imao vodstvo od 1:2 na poluvremenu, a u 24. minuti i od 1:3 ali je Alabama tada pojačala gas, postigla 5 pogodaka i rutinski došla do novih bodova.  Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvarili su Autodijelovi Barišić koji su svladali HVIDR-u rezultatom 8:2 uz četiri pogotka Ivana Sesara.

U posljednjem susretu kola ekipa Viševice gradnje je pobijedila Rampu – COR rezultatom 4:3. Rampa je u 7. minuti imala vodstvo od 0:2 da bi u 33. minuti rezultat bio 3:2 za Viševice. Rampa je izjednačila minutu poslije, a pobjedu Viševicama donio je vratar Dražen Matišić pogotkom za konačnih 4:3 u 35. minuti. U ovom kolu slobodna je bila Vallis Aurea.

Utakmice pretposljednjeg, 17. kola igrat će se za dva tjedna, odnosno u nedjelju, 17. 03. 2024. Sastaju se Rampa COR : Alabama,  Standard : Autodijelovi Barišić, HVIDR-a : MNK Birtijca i Kelvin : Vallis Aurea. Slobodna je Viševice gradnja.