Upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od 2,14 promila

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp


Budući da je postojala opasnost da će nastaviti s činjenjem prekršaja 59-godišnjak je smješten u posebnu prostoriju policije i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama

U petak 27. svibnja 2022. oko 8.55 sati u Pakracu u Aleji Kestenova, policijski službenici su prilikom nadzora prometa zaustavili teretni automobil marke „Fiat“, talijanskih registarskih oznaka, kojim je upravljao 59-godišnjak. Utvrđeno je da se kretao u suprotnom ili zabranjenom smjeru i pod utjecajem alkohola od 2,14 promila.

Budući da je postojala opasnost da će nastaviti s činjenjem prekršaja 59-godišnjak je smješten u posebnu prostoriju policije i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Priopćili su iz PU požeško-slavonske.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)