Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

POŽEGA – Zbog zauzetosti Sportske dvorane Tomislav Pirc, igračice ŽOK Vallis Aurea su svoj susret 21. kola 1. B Hrvatske odbojkaške lige – Istok protiv OK Posavina Brod (Slavonski Brod) odigrale u subotu, 09. 04. 2022. u Sportskoj dvorani Osnovne škole Dobriše Cesarića.

Nakon zanimljive i neizvjesne utakmice koja je trajala čak 115 minuta, Vallisice su slavile rezultatom 3:2 (22:25,22:25,25:16,25:21,15:10) u setovima. Iako su gubile 0:2 u setovima, igračice trenera Rude Đurčevića napravile su preokret i došle do pobjede i 2 nova boda.

Požeške odbojkašice su u četvrtak, 07. travnja u SD Tomislav Pirc protiv OK Linga (Osijek) odigrale zaostali susret 16. kola u kojem su gošće nakon 62 minute igre slavile rezultatom 0:3 (8:25,22:25,10:25) u setovima.

U posljednjem, 22. kolu Vallisice idu u goste kod AOK Osijek (16. 04.). Požeški klub nalazi se na posljednjem, dvanaestom mjestu sa 5 bodova (2 pobjede, 19 poraza).

Tekst i foto: Požeški športski savez / Damir Mrkojević – Mrkva