Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Zeleni su upisali važnu pobjedu u psihološki teškoj utakmici rezultatom 2:1 protiv Tomislava iz Cerne. Zelene u vodstvo dovodi Nemec iz kaznenog udarca u 10. minuti nakon što je domaći igrač namjerno rukom igrao u petercu. U 40. minuti Jakešević lijepo pogađa suprotnu malu mrežicu s ruba šesnaesterca za vodstvo 2:0 Zelenih. Gosti su u 62. minuti zaradili isključenje nakon što je gostujući igrač zaradio drugi žuti karton. U 72. minuti gosti, nakon udarca iz daljine, smanjuju na 2:1 te unose nervozu u redove Zelenih. Zeleni su do kraja imali nekoliko puta priliku zaključiti utakmicu, no ispriječili su se vratnica i gostujući vratar – prenosi Kutjevački.hr.

Pred Zelenima je ove srijede četvrtfinale Županijskog kupa, gdje na ŠRC Kutjevo dočekuju Graševinu iz Vetova, dok će u nedjelju ponovno na domaćem terenu dočekati ekipu Valpovke u još jednoj važnoj utakmici.