Važna pobjeda nogometaša Kutjeva, slijedi utakmica sezone u Pleternici

Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Nogometaši Kutjeva upisali su važnu domaću pobjedu rezultatom 3:1 protiv Borca iz Kneževih Vinograda te još uvijek imaju šanse za ostanak u ovom rangu, a za to će morati osvojiti teška tri boda iduće subote u Pleternici – prenosi Kutjevački.hr

Zeleni dolaze u rano vodstvo pogotkom Matheusa, a ubrzo je bilo i 2:0 kada Antunović visoko skače i zakucava loptu u mrežu. Igrala se 36. minuta kada Antunović upisuje svoj drugi pogodak nakon što se najbolje snašao u gužvi nakon prekida. Zeleni su tako stekli veliku prednost u prvom dijelu.

U drugom dijelu igralo se s puno kontranapada gdje su gosti iz Kneževih Vinograda bili bolji, no na sreću su uspjeli postići samo jedan pogodak u 66. minuti te je to bio i konačan rezultat.