Veliki uspjeh Kempfovaca na Državnom prvenstvu za učenike s intelektualnim teškoćama

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Već dugi niz godina učenici posebnih odjela OŠ Julija Kempfa nastupaju na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske. Čak 359 uzbuđenih sportaša natjecalo se u atletici, plivanju, stolnom tenisu, pikadu i štafetnim igramaZa našu školu nastupili su učenici Josip Pujić, Marko Fila, Marija Vukoja, Doris Davidović, Samanta Prispilović, Sara Turkalj, Marija Bešlić i Marko Severović. Neprekidno veselje, podrška i zajedništvo uljepšali su ovo natjecanje i ostavili nezaboravan dojam na sve koji su sudjelovali i pratili natjecanja.

Kempfovci su dali sve od sebe kako bi predstavili svojuškolu, grad i županiju te su ostvarili izvrsne rezultate – osvojili su čak četiri medalje! Josip Pujić osvojio je 2.mjesto na utrci na 400 metara te 3.mjesto u skoku u dalj s mjesta. Marija Vukoja osvojila je 3. mjesto u bacanju loptice, a Marko Fila, Josip Pujić i Marija Vukoja osvojili su 2.mjesto u štafetnoj igri.

Voditelji i mentori naših učenika su Aleksandra SalontaiPavković, Dario Pisker i Alen Ivanović.