[VIDEO] Marko Žuljević petom zabio pobjednički gol za Slaven Belupo

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

U prvom dvoboju 6. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige nogometaši Slaven Belupa su pobijedili Goricu na domaćem terenu 2-1 (0-1) premda su gosti vodili sve do 79. minute – piše tportal.hr.
Raspopović je bio strijelac za Velikogoričane koji su bili bolji te čuvali minimalnu prednost sve do 79. minute. No, tada se dogodio preokret, a za Slaven Belupo su pogađali Ante Crnac i Marko Žuljević čime je klub iz Koprivnice potvrdio svoje drugo mjesto na ljestvici.

Gorica je povela u prvom pravom napadu, u četvrtoj minuti domaću mrežu zatresao je Momčilo Raspopović koji je pogodio iz voleja nakon ubačaja iz slobodnog udarca.
Gosti na tome nisu stali te su dominirali u nastavku prvog poluvremena. Odmah nakon pogotka dva puta je vrlo opasno prijetio Fruk, a kasnije je i Cruz zaposlio domaćeg vratara.

Vremenom se domaćin oslobodio pritiska, no Slaven Belupo je definitivno u uvodu izgledao ispod razine većeg dijela utakmica ove sezone. Tek je pred kraj prvog dijela nešto ozbiljnije pokušao Kvržić.

U nastavku je opet Gorica bila konkretnija i opasnija u napadačkom dijelu igre, a najbolju šansu imao je Suk, u 58. minuti, ali je pogodio domaći okvir vrata.

Nakon toga se počeo buditi i Slaven Belupo. Polako je stezao obruč oko suparnika, a potpuni preokret dogodio se u završnici. U 79. minuti je na 1-1 izjednačio Ante Crnac koji se najbolje snašao u gužvi nakon slabe reakcije gostujućeg vratara.

U 79. minuti je na 1-1 izjednačio Ante Crnac koji se najbolje snašao u gužvi nakon slabe reakcije gostujućeg vratara.
U 83. minuti Slaven Belupo je poveo, a spretni je strijelac bio Marko Žuljević koji je petom donio radost domaćim igračima i navijačima. U nastavku pogledajte snimku fantastičnog pogotka: